PL
EN
DE
(0) 0,00 PLN

Twój koszyk jest pusty.

Hurtownia butów BEYORS to polska firma z wieloletnim stażem i doświadczeniem w hurtowym zaopatrywaniu firm z branży obuwniczej. Cechuje nas pełen profesjonalizm i szybka realizacja zlecenia.

Gwarantujemy bardzo dobre warunki współpracy, dostępność towaru, bardzo szybką dostawę, rabaty dla nowych jak i stałych Klientów, kompleksową obsługę posprzedażową.

Nasza hurtownia obuwia znajduje się centralnej części polski, w miejscowości Wólka Kosowska, ale posiadamy mobilnych przedstawicieli handlowych na terenie całego kraju, którzy chętnie spotkają się w Państwa siedzibie.

Bogate doświadczenie w branży obuwniczej, pozwoliło nam wyselekcjonować najlepsze wzory obuwia, a długi czas współpracy z naszymi partnerami, pozwolił wynegocjować nam, najniższe ceny dla naszych Klientów.

Dzięki skali przedsięwzięcia, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu dostęp do produktów dobrej jakości w konkurencyjnych cenach.

W asortymencie naszej internetowej hurtowni butów znajdziecie Państwo obuwie damskie, męskie i dziecięce w rozmaitym wydaniu, bogatej gamie wzorniczej, kolorystycznej i rozmiarowej.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez naszą hurtownię buty spełniały oczekiwania, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Data aktualizacji: 2015-12-08 16:23:00

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch ERP e-Sklep ®